MarkatPlus - o nas

Markat Plus to nowoczesna
i dynamiczna firma.

Rozpoczęła swoja działalność w 2006 roku. Stawiając sobie od początku wysokie wymagania rozwijamy się opierając się na najwyższych wartościach handlowych:

  • lojalność i rzetelność wobec naszych partnerów biznesowych
  • profesjonalizm i dynamika w działaniu
  • ciężka i rzetelna praca
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

W chwili obecnej jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy KRONO, która jest liderem na rynku w produkcji płyt budowlanych OSB.
 

Domeną naszej firmy są szeroko pojęte materiały drewnopochodne. Specjalizujemy się w handlu sklejką brzozową i topolową.

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, oferujemy materiały drewnopochodne różnego rodzaju. Sklejka, jaką znajdziecie w naszej ofercie to bogata gama produktów, od sklejek wodoodpornych poprzez laminowane, na antypoślizgowych kończąc. Dostarczana przez naszą firmę sklejka brzozowa oraz topolowa posiada szeroki wachlarz zastosowania, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Ponadto bardzo często stosuje się ją w budownictwie jako materiał konstrukcyjny, na dachy czy szalunki, oraz w przemyśle samochodowym. Jesteśmy przekonani, że szybko docenicie Państwo zalety oraz możliwości jakie dają materiały drewnopochodne.

Zobacz nasz
film promocyjny

Atutem naszej firmy na rynku jest
kompleksowa obsługa naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych wielu czołowych producentów z całej Europy. Szybka logistyka i konkurencyjne ceny pozwalają na obsługę rynku hurtowego oraz inwestycyjnego.