Tworzymy piękno Twojego
wnętrza i otoczenia.

Płyty termoizolacyjne z włókien drzewnych

BELTERMO

Płyty cementowo-wiórowe
BZS

Walldesign
Brooklyn - D382
SWISS KRONO

Płyty OSB/3
SWISS KRONO

Płyta stolarska

PAGED

Markat Plus to jeden z liderów sprzedaży płyt drewnopochodnych w Polsce.

Autoryzowany przedstawiciel dużej marki SWISS KRONO w Polsce

Posiadamy certyfikat
Forest Stewardship Council®

The Forest Stewardship Council® zajmuje się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie.

FSC® pomaga dbać o lasy oraz ludzi i zwierzęta, dla których są one domem.

3 powody, dla których
warto kupić nasze produkty

Duży wybór jakościowych produktów

Nasze produkty tworzone są w nowoczesnych technologiach. Zachwycają najwyższą jakością, a także ciekawym designem

Konkurencyjne ceny

W Markat Plus każdy klient otrzymuje indywidualną ofertę idealnie dopasowaną na miarę swoich potrzeb

Szybka i profesjonalna obsługa

Dbamy o jakość. Nasi doradcy służą fachową pomocą, a zamówienia realizowane są szybko i sprawnie

Bądź na bieżąco
- Aktualności

Potrzebujesz pomocy
lub konsultacji?

Markat Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Brody 666,
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Pusty obrazek
Pusty obrazek
Przemysław Pyrz | Dyrektor ds. handlowych
 
+48 606 903 293
przemyslaw.pyrz@markatplus.com.pl
Paweł Chałupa | Brody
 
+48 795 148 156
pawel.chalupa@markatplus.com.pl
Jakub Mamcarczyk | Brody
 
+48 792 640 001
jakub.mamcarczyk@markatplus.com.pl
Marek Hałas | Wrocław
 
+48 604 759 780
m.halas@markatplus.com.pl
Paweł Wiśniewski | Wrocław
 
+48 790 640 001
pawel.wisniewski@markatplus.com.pl
Marcin Popiela | Wrocław
 
+48 600 784 595
m.popiela@markatplus.com.pl
Marcin Szklanny | International Sales Director
 
+48 536 138 000
marcin.szklanny@markatplus.com.pl
Marcin Kot | Przemyśl, Lublin
 
+48 535 171 619
marcin.kot@markatplus.com.pl
Bogusław Janda | Product Manager
 
+48 535 740 001
b.janda@markatplus.com.pl
Dmitry Udalov | Białoruś
 
+375 29 398 49 70
udalov@markatplus.com.pl