Budownictwo pasywne

Markat Plus jest autoryzowanym przedstawicielem firmy STEICO. W naszej ofercie posiadamy pełną gamę produktów tej marki. STEICO tworzy przyjazne środowisku, materiały najwyższej jakości wykorzystywane w budownictwie pasywnym.

Firma Steico to producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku.

Ich system budowlany łączy w sobie zaawansowane technologie z zaletami naturalnego drewna. Produkty STEICO są ekonomiczne i ekologiczne - do ich produkcji wykorzystywane są surowce odnawialne. Drewno pozyskiwane jest z okolicznych, odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Materiały STEICO to gwarancja najwyższej efektywności energetycznej oraz komfortu cieplnego przez cały rok. Stanowią ochronę przeciwpożarową, są otwarte dyfuzyjnie, chronią przed hałasem, są bezpieczne dla zdrowia i co ważne – są łatwe w obróbce. Oferta materiałów do budownictwa pasywnego obejmuje: płyty nakrokwiowe i pod elewacje wentylowane, ekologiczne izolacje do wdmuchiwania, uniwersalne płyty nakrokwiowo-fasadowe, płyty fasadowe pod systemy tynkarskie,  system uszczelniający STEICOmulti oraz materiały konstrukcyjne dla dachów, stropów i ścian.

Zastosowanie produktu

W budownictwie

Do budowy domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym, do modernizacji starszych budynków

Sprawdź pełną ofertę produktów Steico

Pobierz katalog