Nowe centrum dystrybucyjne pod Krakowem

/ Wydarzenia

2 min

Wielkie otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego firmy Markat Plus w Panattoni Park Kraków III już w październiku 2022 

Niezmiennie od ponad 15 LAT dążymy do osiągnięcia i utrzymania pozycji lidera w sektorze sprzedaży płyt i materiałów drewnopochodnych zarówno w województwie małopolskim jak również na terenie całej Polski.

Kolejnym krokiem milowym w rozwoju marki Markat Plus jest otwarcie nowoczesnego centrum logistycznego o łącznej powierzchni 7 300 m2 wraz z przestrzenią biurowo - wystawową. Lokalizacja w pobliżu autostrady A4 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie dużej aglomeracji krakowskiej istotnie zwiększy nasze możliwości dystrybucyjne.

Panattoni Park Kraków III to nowoczesny park magazynowy o powierzchni 34 500 mkw. zlokalizowany ok. 10 km na południowy zachód od centrum Krakowa, w pobliżu (ok. 3 km) węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A4 z europejską trasą E40 i drogą krajową nr 44. W podstawowym wyposażeniu centrum dystrybucyjnego znajdują się place manewrowe o głębokości minimum 35 m, szerokie miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, całodobowa ochrona i telewizja przemysłowa.

Zobacz inne aktualności