Strona internetowa markatplus.com.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
O FIRMIE

        Markat Plus to nowoczesna i dynamiczna firma. Rozpoczęła swoja działalność w 2006 roku. Stawiając sobie od początku wysokie wymagania rozwijamy się opierając się na najwyższych wartościach handlowych:


- lojalności i rzetelność wobec naszych partnerów biznesowych
- profesjonalizm i dynamika w działaniu
- ciężka i rzetelna praca
- zaangażowanie i odpowiedzialność


        W chwili obecnej jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy KRONO, która jest liderem na  rynku w produkcji płyt budowlanych OSB.


        Domeną naszej firmy są szeroko pojęte materiały drewnopochodne. Specjalizujemy się w handlu sklejką brzozową i topolową. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, oferujemy materiały drewnopochodne różnego rodzaju. Sklejka, jaką znajdziecie w naszej ofercie to bogata gama produktów, od sklejek wodoodpornych poprzez laminowane, na antypoślizgowych kończąc. Dostarczana przez naszą firmę sklejka brzozowa oraz topolowa posiada szeroki wachlarz zastosowania, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.. Ponadto bardzo często stosuje się ją w budownictwie jako materiał konstrukcyjny, na dachy czy szalunki, oraz w przemyśle samochodowym. Jesteśmy przekonani, że szybko docenicie Państwo zalety oraz możliwości jakie dają materiały drewnopochodne.


        Atutem naszej firmy na rynku jest kompleksowa obsługa naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych wielu czołowych producentów z całej Europy. Szybka logistyka i konkurencyjne ceny pozwala na obsługę rynku hurtowego oraz inwestycyjnego.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Płyta OSB, sklejka, sklejka szalunkowa, płyta wiórowa, pilśnia, materiały drewnopochodne